sekcjazeglarska.com

sob. 16 lip | Giżycko

Tygodniowy rejs po Mazurach z Sekcją Żeglarską

Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich

Czas i lokalizacja

16 lip, 12:00 – 23 lip, 12:00

Giżycko, Giżycko, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na Tygodniowy Rejs z Sekcją Żeglarską szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich!

Pozwól porwać się niesamowitym widokom, żeglarskiemu klimatowi i obejrzyj z pokładu jeden z najpiękniejszych regionów Polski. W planie odwiedzenie najlepszych portów, ciekawych i mało uczęszczanych miejsc, czy portowanie na dziko.

O szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

To unikalny, liczący ponad 126 km, szlak wodny na skalę europejską – nie ma na naszym kontynencie drugiego tak pięknego, rozległego i rozmaitego, nie tylko pod względem przyrodniczym!

Nasi doświadczeni sternicy pokażą Wam Mazury z zupełnie innej, ciekawszej perspektywy! Wiatr we włosach, niesamowite zachody słońca, nowoczesne porty, ale również dzikie, niedostępne dla tłumu turystów miejscówki!

Nie musisz posiadać patentu żeglarza jachtowego ani żadnych umiejętności żeglarskich. Ten rejs skierowany jest zarówno do osób zaczynających swoją żeglarską przygodę, jak i do doświadczonych wilków morskich! Pod czujnym okiem naszych sterników każdy będzie czuł się bezpiecznie oraz podszkoli swoje umiejętności i pozna tajniki żeglarstwa.

Trasa zostanie zaproponowana przez sternika i ustalona indywidualnie z Uczestnikami. Każdą noc spędzimy w innym miejscu, żeby zobaczyć jak najwięcej.

Rejs odbędzie się na 10 osobowych jachtach, w tym 8 osób załogi + sternik. Jachty, którymi dysponujemy to nowoczesne i komfortowe 9 metrowe jednostki z pełnym wyposażeniem obejmującym m.in. aneks kuchenny z kuchnią gazową, toaletę, bieżącą wodę i prąd.

Naszym punktem startowym będzie, dobrze znany uczestnikom naszych poprzednich wyjazdów, Port Stranda, tam też skończymy wyprawę. Na miejscu znajduje się parking, gdzie będzie można zostawić swój samochód.

Cena zawiera: 

  • opiekę wykwalifikowanego sternika-instruktora
  • czarter jachtu
  • opłaty portowe
  • opłaty za paliwo
  • ubezpieczanie NNW załogi

Cena: 999 zł + 200zł opłata w gotówce na miejscu

  • zaliczka 300zł
  • II rata 699zł
  • 200zł w gotówce na miejscu

Instrukcję wpłat przesyłamy mailowo zapisanym uczestnikom.

Udostępnij to wydarzenie