sekcjazeglarska.com

pt. 29 kwi | Giżycko – Stanica Wodna Stranda

Majówka Żeglarska 2022

Najlepsza żeglarska impreza na początek sezonu!

Czas i lokalizacja

29 kwi, 17:00 – 03 maj, 12:00

Giżycko – Stanica Wodna Stranda, Giżycko, Polska

O wydarzeniu

⚓️  AHOJ!  ⚓️

 

[link do zapisów na dole opisu]

 

Z przyjemnością możemy już oficjalnie, po raz czwarty, zaprosić Was na 🔥  Majówkę Żeglarską 2022 z Sekcją Żeglarską 🔥

 

To NAJWIĘKSZA, OFICJALNA i WŁAŚNIE TA 😉  Majówka organizowana przez Sekcję! Na pandemiczną Majówkę 2021 zapisało się prawie 350 uczestników, płynęliśmy flotą 30 jachtów i byliśmy największym wyjazdem studenckim na Mazurach, który dosłownie przeszedł do legendy! Dlatego w tym roku jesteśmy pewni, że po raz kolejny pobijemy (z Waszą pomocą) rekord frekwencji i zrobimy nasz wyjazd jeszcze lepszym! Pierwsza świetna wiadomość jest taka, że w tym roku możemy bawić się nie 3, a 4 dni!

 

Edycja 2022 Majówki będzie:

 

⚓️  większa

 

⚓️  jeszcze lepiej dopracowana

 

⚓️  pełna ciekawych atrakcji

 

🎉 ⚓️ ⛵️  A więc co?

 

Oczywiście, że wspólne, studenckie żeglowanie szlakiem wielkich jezior mazurskich! W planie, poza aktywnościami żeglarskimi, integracja w portach i barach portowych 😉 🥂, wspólne śpiewanie, imprezy  🎉 🎊  oraz inne atrakcje, które będziemy systematycznie ogłaszać w wydarzeniu. 🚤   🛥   🏖

 

📆  Kiedy?

 

29.04-03.05.2022

 

(spóźnialscy, albo osoby, które nie mogą dojechać w piątek mają czas do soboty do 10:00)

 

🗺  Gdzie?

 

Startujemy i kończymy tradycyjnie już nieopodal Giżycka, więc każdy bardzo łatwo dojedzie zarówno z Białegostoku (dojazd około 2 h) , jak i innych krańców Polski. Autobusy, pociągi, auta, Blablacar.

 

🤓  Dla kogo?

 

Dla każdego*! 💪🏼

 

Nie musisz być żeglarzem, posiadać patentu ani doświadczenia! Na każdym jachcie płynie doświadczony sternik, który prowadzi jacht przez cały rejs i czuwa nad Waszym bezpieczeństwem. Wy macie się jedynie dobrze bawić i podziwiać uroki Mazur!

 

Nasze wyjazdy przyciągają studentów i absolwentów z całej Polski, nie ma znaczenia skąd jesteście, czy byliście już na naszym wyjeździe, czy to Wasz pierwszy raz – każdy jest mile widziany! Gwarantujemy, że z naszego wyjazdu wrócicie z mnóśtwem nowych, wartościowych znajomości! Także zabierajcie znajomych i jedźmy jak największą ekipą.

 

*wyjazd tylko dla pełnoletnich osób

 

💰 Ile to kosztuje?

 

599zł*

 

*cena obejmuje wszystko: jacht, opiekę sternika, opłaty portowe i atrakcje

 

🔥🔥🔥PROMOCJA DLA PIERWSZYCH WPŁACAJĄCYCH🔥🔥🔥

 

– pierwsze 20 osób, które wpłaci od razu pełną kwotę za wyjazd otrzyma 🔥50zł🔥 zniżki na wyjazd! (wpłacacie 599zł, my zwrócimy po 50zł pierwszym 20 osobom)

 

– dodatkowo pomiędzy pierwszymi 100 osobami, które wpłacą zaliczkę (lub od razu pełną kwotę) wylosujemy 1 osobę, która otrzyma w prezencie BLUZĘ SEKCJI ŻEGLARSKIEJ, a kolejne 5 osób otrzyma CZAPKI!

 

💰Płatność:

 

I rata: zaliczka 200zł w ciągu 14 dni od otrzymania maila potwierdzającego zapisy,

 

II rata: 399zł do 10.04.2022

 

*dodatkowo 20zł od każdego Uczestnika za sprzątanie jachtów – płatne w gotówce, na miejscu, w trakcie wyjazdu.

 

instrukcja wpłat i numer konta zostaną dostarczone do Was w mailu potwierdzającym

 

*covid info: jeżeli wyjazd zostanie odwołany z powodu nawrotu pandemii lub obostrzeń, wszystkie środki zostaną zwrócone do Was (więcej informacji niżej)

 

*Cena nie obejmuje dojazdu i wyżywienia oraz wydatków osobistych.

 

⛵️ Jak wygląda życie na jachcie?

 

Pływamy kilka godzin dziennie po szlaku wielkich jezior mazurskich aby na wieczór spłynąć do portu. Nocujemy na jachtach, posiłki można kupić w tawernach portowych lub przygotować wspólnie z załogą na jachcie, toaleta/ prysznic w porcie lub na dziko 😉

 

Korzystamy z nowoczesnych, dobrze wyposażonych jednostek. Każdy jacht wyposażony jest w ogrzewanie, aneks kuchenny z wyposażeniem i lodówkę.

 

🙉  Co trzeba ze sobą wziąć?

 

– Ciepłe ubrania

 

– Okulary przeciwsłoneczne

 

– Kurtkę przeciwdeszczowa

 

– Śpiwór

 

– Latarkę

 

– Krem do opalania

 

– Czapkę

 

Wszystkie środki asekuracyjne znajdują się na jachtach 🙂

 

Wszystkie aktualne informacje dotyczące wyjazdu można również znaleźć na naszych profilach społecznościowych, więc zachęcamy do obserwowania Sekcji Żeglarskiej na Instagramie i Facebooku!