sekcjazeglarska.com

czw. 23 wrz | Giżycko – Stanica Wodna Stranda

Wrześniówka Żeglarska 2021

Najlepsza żeglarska impreza na zakończenie wakacji!

Czas i lokalizacja

23 wrz 2021, 15:00 – 26 wrz 2021, 12:00

Giżycko – Stanica Wodna Stranda, Giżycko, Polska

O wydarzeniu

⚓️  AHOJ!  ⚓️

Z przyjemnością możemy już oficjalnie zaprosić Was na 🔥  Wrześniówkę Żeglarską 2021 z Sekcją Żeglarską 🔥

To NAJWIĘKSZA, OFICJALNA i WŁAŚNIE TA 😉  wrześniówka organizowana przez Sekcję! Na tegoroczną Majówkę zapisało się prawie 350 uczestników, płynęliśmy flotą 30 jachtów i byliśmy największym wyjazdem studenckim na Mazurach! Z całą pewnością Majówka 2021 pozostanie legendarna, my jednak jesteśmy pewni, że (z Waszą pomocą oczywiście!) Wrześniówka będzie jeszcze lepsza.

Edycja 2021 Wrześniówki będzie:

⚓️  większa

⚓️  jeszcze bardziej dopieszczona

⚓️  pełna ciekawych atrakcji

🎉 ⚓️ ⛵️  A więc co?

Oczywiście, że wspólne, studenckie żeglowanie szlakiem wielkich jezior mazurskich! W planie, poza aktywnościami żeglarskimi, integracja w portach i barach portowych 😉 🥂, wspólne śpiewanie, imprezy  🎉 🎊  oraz inne atrakcje, które będziemy systematycznie ogłaszać w wydarzeniu. 🚤   🛥   🏖

📆  Kiedy?

23.09-26.09.2021.

(spóźnialscy, albo osoby, które nie mogą dojechać w czwartek mają czas do piątku do 10:00)

🗺  Gdzie?

Startujemy i kończymy tradycyjnie już nieopodal Giżycka, więc każdy bardzo łatwo dojedzie zarówno z Białegostoku (dojazd około 2 h) , jak i innych krańców Polski. Autobusy, pociągi, auta, Blablacar.

🤓  Dla kogo?

Dla każdego*! 💪🏼

Nie musisz być żeglarzem, posiadać patentu ani doświadczenia! Na każdym jachcie płynie doświadczony sternik, który prowadzi jacht przez cały rejs i czuwa nad Waszym bezpieczeństwem. Wy macie się jedynie dobrze bawić i podziwiać uroki Mazur!

Nasze wyjazdy przyciągają studentów i absolwentów z całej Polski, nie ma znaczenia skąd jesteście, czy byliście już na naszym wyjeździe, czy to Wasz pierwszy raz – każdy jest mile widziany! Gwarantujemy, że z naszego wyjazdu wrócicie z mnóśtwem nowych, wartościowych znajomości! Także zabierajcie znajomych i jedźmy jak największą ekipą.

*wyjazd tylko dla pełnoletnich osób

💰 Ile to kosztuje?

499zł*

*cena obejmuje wszystko: jacht, opiekę sternika, opłaty portowe i atrakcje

Płatność:

I rata: zaliczka 200zł w ciągu 14 dni od otrzymania maila potwierdzającego,

II rata: 299zł do 09.09.2021

instrukcja wpłat i numer konta zostaną dostarczone do Was w mailu potwierdzającym

*covid: jeżeli wyjazd zostanie odwołany z powodu nawrotu pandemii lub obostrzeń, podobnie jak rok temu, wszystkie środki zostaną zwrócone do Was (więcej informacji niżej)

Cena nie obejmuje dojazdu i wyżywienia oraz wydatków osobistych.

⛵️ Jak wygląda życie na jachcie?

Pływamy kilka godzin dziennie po szlaku wielkich jezior mazurskich aby na wieczór spłynąć do portu. Nocujemy na jachtach, posiłki można kupić w tawernach portowych lub przygotować wspólnie z załogą na jachcie, toaleta/ prysznic w porcie lub na dziko 😉

Korzystamy z nowoczesnych, dobrze wyposażonych jednostek. Każdy jacht wyposażony jest w ogrzewanie, aneks kuchenny z wyposażeniem i lodówkę.

🙉  Co trzeba ze sobą wziąć?

– Ciepłe ubrania

– Okulary przeciwsłoneczne

– Kurtkę przeciwdeszczowa

– Śpiwór

– Latarkę

– Krem do opalania

– Czapkę

Wszystkie środki asekuracyjne znajdują się na jachtach 🙂

Wszystkie aktualne informacje dotyczące wyjazdu można również znaleźć na naszych profilach społecznościowych, więc zachęcamy do obserwowania Sekcji Żeglarskiej na Instagramie i Facebooku!