Tygodniowy rejs po Mazurach z Sekcją Żeglarską 2023

| 22 lip 2023, 16:00 – 29 lip 2023, 12:00 |

| Giżycko, Stranda |

O wydarzeniu

 

Zapraszamy na Tygodniowy Rejs z Sekcją Żeglarską szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich!

Pozwól porwać się niesamowitym widokom, żeglarskiemu klimatowi i obejrzyj z pokładu jeden z najpiękniejszych regionów Polski. W planie odwiedzenie najlepszych portów, ciekawych i mało uczęszczanych miejsc, czy portowanie na dziko.

O Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

🚤To unikalny, liczący ponad 126 km, szlak wodny na skalę europejską – nie ma na naszym kontynencie drugiego tak pięknego, rozległego i rozmaitego, nie tylko pod względem przyrodniczym!

🏖Nasi doświadczeni sternicy pokażą Wam Mazury z zupełnie innej, ciekawszej perspektywy! Wiatr we włosach, niesamowite zachody słońca, nowoczesne porty, ale również dzikie, niedostępne dla tłumu turystów miejscówki!

🏴‍☠️Nie musisz posiadać patentu żeglarza jachtowego ani żadnych umiejętności żeglarskich. Ten rejs skierowany jest zarówno do osób zaczynających swoją żeglarską przygodę, jak i do doświadczonych wilków morskich! Pod czujnym okiem naszych sterników każdy będzie czuł się bezpiecznie oraz podszkoli swoje umiejętności i pozna tajniki żeglarstwa.

🌊Trasa jest ustalona z góry i ale na prośbę uczestników można wprowadzać zmiany i postoje!. Każdą noc spędzimy w 6 różnych portach, żeby zobaczyć jak najwięcej! NaszaSztynort, Kietlice, Piękny Brzeg, Węgorzewo.

⛵Rejs odbędzie się na 8/10 osobowych jachtach, w tym 7/9 osób załogi + sternik. Jachty, którymi dysponujemy to nowoczesne i komfortowe 9 metrowe jednostki z pełnym wyposażeniem obejmującym m.in. aneks kuchenny z kuchnią gazową, toaletę, bieżącą wodę i prąd.

📌Naszym punktem startowym będzie, dobrze znany uczestnikom naszych poprzednich wyjazdów, Port Stranda, tam też skończymy wyprawę. Na miejscu znajduje się parking, gdzie będzie można zostawić swój samochód.

💰Cena zawiera:

⚓opiekę wykwalifikowanego sternika-instruktora
⚓czarter jachtu
⚓opłaty portowe
⚓opłaty za paliwo do jachtu
⚓ubezpieczanie NNW załogi


Cena: 1100 zł + 200zł opłata w gotówce na miejscu

zaliczka 500zł
II rata 600zł
200zł w gotówce na miejscu
(Instrukcję i dane bankowe do wpłat przesyłamy mailowo zapisanym uczestnikom.)

 

Do zobaczenia 😉

Udostępnij to wydarzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *