śr. 1 maj | Giżycko – Stanica Wodna Stranda

Majówka Żeglarska 2024

Największy żeglarski wyjazd studencki na Mazurach!

Czas i lokalizacja

1 maj 2024, 15:00 – 5 maj 2024, 12:00

Giżycko – Stanica Wodna Stranda, Giżycko, Polska

O wydarzeniu

⚓️  AHOJ!  ⚓️

Już po raz 6 mamy przyjemność zaprosić Was, na

 ⛵ Majówkę Żeglarską 2024 z Sekcją Żeglarską ⛵ !!

 

To NAJWIĘKSZA, OFICJALNA i WŁAŚNIE TA MAJÓWKA 😉  organizowana przez Sekcję! Na zeszłoroczną Majówkę zapisało się prawie 350 uczestników, płynęliśmy flotą 30 jachtów i byliśmy PO RAZ KOLEJNY największym wyjazdem studenckim na Mazurach! Z całą pewnością Majówka jak i Wrześniówka 2023 odmieniły nasze wyjazdy, my jednak nie zostajemy w miejscu, rozwijamy się dalej i jesteśmy pewni, że (DZIĘKI WAM! 💞)  pobijemy rekord frekwencji i zrobimy nasz wyjazd jeszcze lepszym!

 

Edycja 2024 Majówki będzie:

⚓️  pełna atrakcji i niespodzianek!

⚓️  większa!

⚓️  z większą ilością DJ-i i lepszym nagłośnieniem!

🎉 ⚓️ ⛵️  A więc co?

Oczywiście, że wspólne, studenckie żeglowanie szlakiem wielkich jezior mazurskich! W planie, poza aktywnościami żeglarskimi, integracja w portach i barach portowych 😉 🥂, wspólne śpiewanie, imprezy na których będziemy bawić się do rana  🎉 🎊  oraz inne atrakcje, które będziemy systematycznie ogłaszać w wydarzeniu na facebooku oraz na instagramie. 🚤   🛥   🏖

📆  Kiedy?

01.05 – 05.05.2024

(spóźnialscy, albo osoby, które nie mogą dojechać w środę mają czas do czwartku do 10:00)

🗺  Gdzie?

Startujemy i kończymy tradycyjnie już nieopodal Giżycka, więc każdy bardzo łatwo dojedzie zarówno z Białegostoku (dojazd około 2 h) , jak i innych krańców Polski. Autobusy, pociągi, auta, Blablacar.
Jeśli dojedziecie pociągiem do Giżycka, a będziecie mieli problem z dostaniem się do Strandy, nic nie szkodzi! Uprzedźcie Nas, a my pomożemy Wam zorganizować transport, lub sami kogoś wyślemy! 😊

🤓  Dla kogo?

Dla każdego*! 💪🏼

Nie musisz być żeglarzem, posiadać patentu ani doświadczenia! Na każdym jachcie płynie doświadczony sternik, który prowadzi jacht przez cały rejs i czuwa nad Waszym bezpieczeństwem. Wy macie się jedynie dobrze bawić i podziwiać uroki Mazur!

Nasze wyjazdy przyciągają studentów i absolwentów z całej Polski, nie ma znaczenia skąd jesteście, czy byliście już na naszym wyjeździe, czy to Wasz pierwszy raz – każdy jest mile widziany! Gwarantujemy, że z naszego wyjazdu wrócicie z mnóstwem nowych, wartościowych znajomości! Także zabierajcie znajomych i jedźmy jak największą ekipą.

*wyjazd tylko dla pełnoletnich osób

💰 Ile to kosztuje?

649* – dla pierwszych 50 osób z listy! Kto szybszy ten lepszy, a każdy wpis ma swoją sygnaturę czasową, także nic nam nie umknie! 🤓

699* – dla pierwszej 100!

749* – dla spóźnialskich!

*cena obejmuje: jacht, opiekę sternika, opłaty portowe i atrakcje, doliczyć trzeba 20zł/os za sprzątanie jachtu (płatne na miejscu w gotówce)

Instrukcja wpłat i numer konta zostaną dostarczone do Was w mailu potwierdzającym, także prosimy o regularne sprawdzanie skrzynki mailowej!

Cena nie obejmuje dojazdu i wyżywienia oraz wydatków osobistych.

⛵️ Jak wygląda życie na jachcie?

Pływamy kilka godzin dziennie po szlaku wielkich jezior mazurskich aby na wieczór spłynąć do portu. Nocujemy na jachtach, posiłki można kupić w tawernach portowych lub przygotować wspólnie z załogą na jachcie, toaleta/ prysznic w porcie lub na dziko 😉

Korzystamy z nowoczesnych, dobrze wyposażonych jednostek. Każdy jacht wyposażony jest w ogrzewanie, aneks kuchenny z wyposażeniem i lodówkę.

🙉  Co trzeba ze sobą wziąć?

– Ciepłe ubrania

– Okulary przeciwsłoneczne

– Kurtkę przeciwdeszczowa

– Śpiwór

– Latarkę

– Krem do opalania

– Czapkę

Wszystkie środki asekuracyjne znajdują się na jachtach 🙂

Wszystkie aktualne informacje dotyczące wyjazdu można również znaleźć na naszych profilach społecznościowych, więc zachęcamy do obserwowania Sekcji Żeglarskiej na Instagramie i Facebooku!

Udostępnij to wydarzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *